جشنواره ی الگوی برتر تدریس درس تربیت بدنی ( دوره ی ابتدایی )

  • تاریخ : شنبه یازدهم دی ۱۳۸۹
  • موضوع : بخشنامه ها

به اطلاع می رساند دستورالعمل جشنواره ی الگوی برتر تدریس درس تربیت بدنی دوره ی تحصیلی ابتدایی  در سال 90-  1389  به شرح ذیل اعلام می گردد . لذا مقتضی است جهت ثبت نام  و اعلام آمادگی همکاران تربیت بدنی مدارس  مدیران محترم به نحو شایسته ای اطلاع رسانی نمایند . لذا همکاران تربیت بدنی می توانند از تاریخ   11/10/89   لغایت  16/10/89  جهت شرکت در جشنواره و اعلام آمادگی به کارشناسی تربیت بدنی مدیریت  آ . پ  یا دفتر آموزشگاه مراجعه نمایند .

 موارد قابل توجه :

- این جشنواره در سه مرحله ی شهرستانی – استانی و چهارقطب و یک مرحله ی کشوری اجرا می گردد .

- به کلیه شرکت کنندگان در جشنواره تقدیر نامهُ برگه حضور جهت محاسبه در فرم یک آموز داده می شود و به نفرات برتر شهرستانی ضمن اهدا جوایز چهار امتیاز به فرم یک آموز اضافه می گردد .

- به مدیرانی که دبیر تثبیتی مدارس انان صاحب مقام استانی می شوند نیز تقدیر نامه داده خواهد شد لذا شایسته است مدیران محترم نسبت به تمهیدات و مقدمات کار اهتمام ویژه ای داشته باشند.

همکارانی که در مرحله استانی صاحب رتبه اول تا سوم می شوند فقط برای سال تحصیلی اتی ۹۱- ۹۰ بدون در نظر گرفتن امتیازات یک اموز به عنوام نفر اول سازماندهی خواهند شد .

-آموزگاران تربیت بدنی بایددارای حدااقل 12 ساعت ابلاغ تدریس درس تربیت بدنی در دوره ی ابتدایی  باشند.

- از هر منطقه یک نفر آموزگار تربیت بدنی زن و یک نفر آموزگار تربیت بدنی مرد به عنوان افراد برتر برگزیده و به مرحله ی استان معرفی می گردند .

- آموزگاران تربیت بدنی شرکت کننده باید طرح درس خود را که مبتنی بر شیوه های خلاق و نوین تربیتی تربیت بدنی طراحی  نموده اند به کارشناسی مربوطه تحویل نمایند.

- تهیه ی  وسایل کمک آموزشی ویژه و شخصی جهت اجرای طرح درس می باید توسط خود شرکت کنندگان پیش بینی گردد .

-روش های آموزش خلاق مهارتهای ورزشی : تنیس روی میز ( فورهند ) - روش های آموزش خلاق  قابلیت های آمادگی جسمانی : انعطاف پذیری

- مدت اجرای هر طرح درس حداقل 35 و حداکثر 45 دقیقه می باشد.

-  تاریخ برگزاری جشنواره در مرحله ی شهرستانی  خواهران 27/10/89  و برادران 28/10/89 می باشد.

همکاران محترم شرکت کننده در جشنواره در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی می توانند به کارشناسی تربیت بدنی و تندرستی مدیریت آ.پ یا به وبلاگ کارشناسی – ktt90 . blogfa.com   - مراجعه نمایند .

-لازم به ذکر است مکان برگزاری و ساعت دقیق جشنواره متعاقبا اعلام خواهد گردید .


نوشته شده توسط:محمود صادقلو و در ساعت:22:56
|